Dejas mammām ar mazuļiemDejo viena vai ar mazuli slingā

Tev gribas dejot, bet nav kur atstāt mazuli? Dejosim kopā! Grupā apgūsim aizraujošas dažāda stila dejas mammām ar mazuļiem. Māmiņas varēs izdejot šis kustību kombinācijas gan vienas, gan ar mazuļiem slingā vai ergosomā. Tas ir lielisks veids kā pavadīt laiku kopā ar bērnu – mūzika un ritmi paspilgtinās emocionālos iespaidus, savukārt dejas un vingrinājumi palīdzēs māmiņai uzlabot fizisko formu.

Dejas mammām ar mazuļiem Rīgā

Dejo ar mazuli vai viena pati

Nodarbības notiks brīvā atmosfērā; bērniem ir iespēja gan atrasties pie mammas slingā/ergosomā, gan brīvi pārvietoties, tomēr jāņem vērā, ka:

a) Katra māmiņa pati ir atbildīga par savu un sava bērniņa labsajūtu un veselību;

b) Nodarbībās izmantojami tikai slingi vai ergosomas;

c) Gan māmiņām, gan bērnam vēlams izvēlēties ērtu apģērbu, kas ļauj brīvi kustēties.

Bērns raud mazāk

Pētījumi rāda, ka slingā nēsāti bērni raud mazāk. Vecāki, kas nēsā bērnus vidēji trīs stundas dienā samazina raudāšanu par 43 procentiem. Īpaši tas attiecās uz raudāšanu vakaros – tā samazinās par 54 procentiem. Mazāk raudāšanas – vairāk prieka!

Laba emocionālā saikne ar bērnu

Tā ir labākā saikne ar bērnu – Tev ir iespēja viņam pieskarties, nobučot un kopā kustēties. Slingā tavas rokas ir brīvas un vari pilnībā samīļot bērnu. Tādējādi jums abiem paaugstinās oksitocīna līmenis un palielinās emocionālā saikne.

Vairāk prieka

Pētījumi rāda, ka vingrinājumu un dejas laikā notiek ķīmiskas izmaiņas smadzenēs, kas līdzīgas antidepresanu izrasītai reakcijai. Fiziski aktīvi cilvēki ātrāk atjaunojas no vieglas depresijas. Fiziskā aktivitāte ir tiešī saistīta ar labu mentālo veselību.

Uzur tavu aktivitāti

Bērna nēsāšana slingā palīdz tev būt aktīvai. Kopā ar bērnu katrs soli padra tavu augumu stiprāku. Bērnam pakāpeniski pieņemoties svarā, palielinās arī tava slodze. Pat lēnu vingrinājumu un dejas kustības ar bērnu slingā dod pozitīvu efektu.

Veido veselīgu dzīvesveidu tev un ģimenei

Mēs dzīvojam pasaulē, kur liekais svars un zema fiziskā aktivitāte ir redzama mums visapkārt. Ja dejosi mājās – tev nebūs nekādu papildus izmaksu un nevajag speciālu aprīkojumu. Dejošana ģimenē satuvina un stimulē aktīvu un pozitīvu dzīves veidu. Dejo un priecājies!