Kāzu dejas individuālās nodarbības

Brīnišķīgs priekšnesums neaizmirstamai kāzu dienai!

Pat ja jūs nekad neesat dejojuši, mēs palīdzēsim sagatavot skaistu kāzu dejas priekšnesumu, izvēlēties atbilstošu deju mūziku. Tas varētu būt gan klasiskais lēnais valsis, vīnes valsis vai arī kāda no latino dejām. Nebaidieties arī no pārdrošām idejām.

Piedāvājam sagatavot brīnišķīgu dejas priekšnesumu jūsu neaizmirstamai kāzu dienai!

Cik ilgi pirms kāzām ir jāsāk mācīties dejot?

Mēs iesakām sākt mācīties dejot grupu nodarbībās deju kursos ļoti savlaicīgi: pusgadu vai pat gadu pirms kāzām. Nenovērtējiet par zemu to aizņemtību, kas jums radīsies pēdējās nedēļās pirms kāzām. Lielākoties pārim ir nepieciešamas 4-6 nedēļas lai individuālajās deju nodarbībās izveidotu īpašo kāzu deju. Protams, izvēloties sarežģītāku dejas horeogrāfiju, tas var prasīt arī nedaudz vairāk laika.

Ja neesam vēl izvēlējušies mūziku savai kāzu dejai, vai varam jau sākt mācīties dejot individuālajās kāzu dejas nodarbībās?

Jā, protams. Mēs pirmo nodarbību laikā ieteiksim kā atrast jums piemērotu mūziku kāzu dejai. Kad deju mūzikas varianti būs atrasti, mēs apskatīsim kāds deju stils un temps būs atbilstošs. 

Ko darīt ja mēs negribam neko pārāk sarežģītu, bet vienkāršu un dabisku deju?

Ļoti labi. Mēs apgūsim vienkāršākos soļus un apvienosim tos ar dabisku improvizāciju. Neatkarīgi no tā vai deja ir ieplānota sarežģīta vai vienkārša, mēs palīdzēsim to apgūt un radīt neaizmirstamu kāzu dejas priekšnesumu.

Kā ģērbties uz kāzu dejas individuālājām nodarbībām?

Ieteicamas ir ērts apģērbs, kas netraucē kustēties. Ja līgavai jau ir nopirktas kāzu kurpes, tad ieteicams ir tās ņemt līdzi uz deju nodarbību. Līgavai kurpes ar vidēji augstu vai zemu papēdi būs labāk piemērotas dejošanai nekā ekstrēmas augstpapēžu kurpes. Arī līgavainim vajadzētu izmēģināt savas kāzu kurpes dejas soļos.