Solo Latino deju fitnessGraciozitāte, šarms un sievišķība!

Solo latino deju fitness ir speciāli domāts sievietēm, kas vēlas iegūt labu fizisko formu, uzturēt to, kā arī iemācīties kaut ko jaunu un interesantu. Tev nav deju partnera? Tā vairs nav problēma.  Solo latino dejas – salsa, samba, ča-ča-ča, rumba un džaivs ne tikai uzlabos garastāvokli, bet arī attīstīs veselu un koordinētu augumu. Apgūtās prasmes varēsi izmanto ejot uz dažādiem sabiedriskiem pasākumiem, ballēm un klubiem.

Solo latino grupu nodarbības otrdienās un trešdienās  20.00-21.00

Būs interesanti gan iesācējām, gan jau dejojošām dāmām!

Vieta: Gaismas iela 2A, Ķekava (studijas “Tev” telpās)

Dalības maksa: 7 € par nodarbību no cilvēka

Solo Latino nodarbības

Deju Fitness

Dejojot nemanāmi varēsi atbrīvoties no liekā svara un iegūt graciozas kustības. Mēs iemācīsim deju soļus, kuri nav sarežģīti, tomēr efektīvi attīsta kustību koordināciju, līdzsvaru un uzlabo aerobo izturību. Daudzpusīgie latino ritmi un kustības ir aizraujošas un motivējošas. Vienkārši sakot tas ir jautri!

Sadedzina kalorijas

Solo latino nodarbības galvenais efekts ir dažādu latīņamerikas deau, dažādu tempu, ritmu un noskaņojumu maiņā. Tu iemācīsies gan lēnas un kontrolētas kustības, kā arī straujas un intesīvas kustības. Ja tu meklē efektīvu veidu kā sadedzinās kalorijas un iegūt labu garastāvokli, tad solo latino ir domāts tieši tev.

Attīsta izturību

Nepārtrauktas deju kustības nodarbības garumā prasa izturību. Protams deju kustību temps nodarbības laikā būs dažāds, un tas pakāpeniski pieradinās tavu organismu pie izturības.

Uzlabo stāju

Deju kustības solo latīno nodarbībās attīsta labu stāju un kustību koordināciju. Latīņamerikas deju kustības palielinās tavu lokanību un kustību apjomu un plastiskumu. Samazinoties nevajadzīgajam muskuļu saspringumam uzlabosies stāja.

Uzlabo pašpārliecību

Uzlabojot deju kustību kvalitāti un fizisko veselības stāvokli, tu jutīsies vienkārši labāk. Tas pozitīvi ietekmēs tavu pašpārliecību un stimulēs turpināt deju nodarbības.

Solo latino grupu nodarbības otrdienās un trešdienās  20.00-21.00

Būs interesanti gan iesācējām, gan jau dejojošām dāmām!

Vieta: Gaismas iela 2A, Ķekava (studijas “Tev” telpās)

Dalības maksa: 7 € par nodarbību no cilvēka