Deju kursi pieaugušajiem
Deja kā veselīgs dzīvesveids!

Deju kursi pieaugušajiem domāti cilvēkiem bez priekšzināšanām – šeit Tu vari apgūt deju pamatus sākot ar pašiem vienkāršākajiem soļiem. Iemācīsimies skaisti un pareizi dejot lēno valsi, ugunīgo salsu, spāņu tango un rotaļīgo džaivu. Nāc dejot ar savu pāri vai satiec deju partneri pirmajā deju nodarbībā.

 

Jaunas deju kursu grupa iesācējiem

No 29. septembra piektdienās 18.00-19.00 Kalpaka bulvāris 8, Rīga (centrs)

Dalības maksa:
32 € par 4 deju nodarbībām no cilvēka

Piesakies un nāc dejot!

Deju Kursi Pieaugušajiem Rīgā

Deju kursos dejot var ikviens

Šobrīd Latvijā ar vārdiem “deju kursi pieaugušajiem” tiek apzīmētas nodarbības gan dejotājiem iesācējiem, gan dejotājiem kas pretendē uz piedalīšanos hobija klases deju sacensībām. Vieni mācās deju pamatsoļus un prasmi vadīt partneri pa deju laukumu, lai drošāk būtu iet uz balli. Citi dejotāji apgūst sarežģītākas figūras, iznesīgu stilu jeb manieri un pretendē uz hobija klases dejotājiem, kuri varētu piedalīties kādā priekšnesumā vai pat sacensībās. Protams deju kursu pirmajās nodarbībās sākam ar pašiem pamatiem, veidojot labu stāju, apgūstot mūzikas pamatritmu un vienkāršākos soļus. Šāda deju pamatu apgūšana nevienam nesagādā lielas grūtības, ja vien ir motivācija tam veltīt savu laiku – vismaz vienu stundu nedēļā. Ir vērts pamēģināt! Ja jūs kā pāris plānojat kāzas gada laikā, tad pirms sākat apgūt kāzu deju ir ieteicams iziet deju kursus pieaugušajiem.

Palīdz atbrīvoties no nevajadzīga stresa

To var redzēt katrā dejotājā – kad pēc deju nodarbības beigām kursu dalībnieki nedaudz noguruši, bet smaidīgi nāk ārā no deju zāles pēc aktīvi nodejotā džaiva, kvikstepa vai salsas griezieniem. Jūs varat nodarboties ar dažādām fiziskām aktivitātēm lai samazinātu savu stresu: skriet, cilāt svarus, vingrot. Taču kur jums būs iespēja satikt atbilstošu deju partneri un vienoties dejot kopā? Kur vēl jūs varat kļūt drošāki un pievilcīgāki gatavojoties deju ballītei? Labākais variants ir tieši deju kursi pieaugušajiem!

Uzlabo fizisko veselību

Deju kursi pieaugušajiem tā ir veselība visam jūsu ķermenim – gan liekā svara zaudēšānai, gan labākai lokanībai, gan veselīgam tonusam. Dejošana palīdzēs jums būt lieliskā formā jebkura vecuma un auguma formu cilvēkiem. Ieguvumi no dejošanas: labāka plaušu un sirds darbība, lielāks muskuļu spēks un izturību, labāka aerobā izturība, svara regulēšana, labāka kustību koordinācija, ātrums un lokanība, labāka vispārējā fiziskā labsajūta.

Uzlabo smadzeņu darbību

Vai jūs zinājāt, ka dejošan ir vienīgā fiziskā aktivitāte, kas samazina varbūtību saslimt ar demenci. Tas ir īpaši svarīgi cilvēkiem, kuriem ģimenē demence ir jau bijusi. Dejojot tiek vienlaicīgi izmantotas daudzas mūsu smadzeņu daļas. Cilvēkam kļūstot vecākam tā smedzeņu daļa, kas atbild par atmiņu samazinās (hypotallamus). Dejošana palīdz pasārgāt no šīm procesa, uzturot domāšanu skaidru un pasargājot no Alcheimera slimības, demences un citām neiroloģiskām saslimšanām.

Palīdz atjaunoties pēc traumām

Daudzi cilvēki izvairās no fiziskām aktivitātēm pēc nesen piedzīvotām traumām. Taču bieži vien ārsti iesaka kustēties, ševišķi muguras traumu gadījumos. Iespējams jums būs jāierobežo vienas deju kursu nodarbības ilgums un rūpīgi jāizvēlas kādas dejas ir jūsu veselības stāvoklim piemērotas. Dejotāji neatkarīgi no fiziskās sagatavotības pakāpes ir vienmēr gaidīti deju zālē.

Dejas sagādā prieku

Ja jums ir sajūta ka dzīvē pietrūkst prieka, tad deju kursi pieaugušajiem būs īstais risinājums. Dejošana palīdz izpaust jūsu sajūtas dejas un kustību veidā. Jums vajadzēs zināmu koncentrēšanos, lai iemācītios jaunas kustības, taču draudzīga atmosfēra padarīs šo lietu par patīkamu piedzīvojumu. Ja ilgāku laiku jums nav pozitīvu emociju, tad ikdienas ritms var kļūt garlaicīgs un nomācošs. Deju kursi dos jums pārliecību par savām spējām un gandarījumu par sasniegto. Turklāt kopīga dejošana ar savu laulāto būtiski stiprinās un atjaunos attiecības.

Kā redzat, dejošana jums var dot tik daudz labumu. Ja gribās dejot, tad ko vēl gaidīt? Piesakies un nāc dejot!

Jauna deju kursu grupa iesācējiem

No 29. septembra piektdienās 18.00-19.00 Kalpaka bulvāris 8, Rīga (centrs)

Dalības maksa:
32 € par 4 deju nodarbībām no cilvēka

Piesakies un nāc dejot!

Ja gadījumā pēc pirmās nodarbības izlemsiet, ka grupa nav jums piemērota un neturpināsiet, tad nekas nav jāmaksā.