Deju kursi pieaugušajiem
Deja kā veselīgs dzīvesveids!

Aicinām deju kursu grupā cilvēkus bez priekšzināšanām apgūt deju pamatus sākot ar pašiem vienkāršākajiem soļiem. Nodarbību cikla laikā iemācīsimies skaisti un pareizi dejot lēno valsi, ugunīgo salsu, spāņu tango, rotaļīgo ča-ča-ča, džaivu un kvikstepu.

Grupa 1:
no 12. septembra trešdienās 18.30-19.30
Valdemāra iela 163, Rīga

Grupa 2:
no 18. septembra otrdienās 20.00-21.00
Kalpaka bulvāris 8, Rīga

Grupa 3:
no 27. septembra ceturtdienās 19.00-20.00
Kalpaka bulvāris 8, Rīga

Dalības maksa:
40 € par 8 nodarbībām no cilvēka

Deju Kursi Pieaugušajiem Rīgā

Deja kā veselīgs dzīvesveids!

Aicinām deju kursu grupā cilvēkus bez priekšzināšanām apgūt deju pamatus sākot ar pašiem vienkāršākajiem soļiem. Nodarbību cikla laikā iemācīsimies skaisti un pareizi dejot lēno valsi, ugunīgo salsu, spāņu tango, rotaļīgo ča-ča-ča, džaivu un kvikstepu. Lai sekmīgi pilnveidotu savu dejotprasmi nepieciešams sākt ar nodarbībām 1 reizi nedēļā, bet kad pamati jau apgūti ieteicams dejot 2 reizes nedēļā.

Dejot var ikviens

Šobrīd Latvijā ar vārdiem “deju kursi” asociējas gan dejotāji, kas mācās deju pamatsoļus un prasmi vadīt partneri pa deju laukumu, lai drošāk būtu iet uz balli, gan arī dejotāji, kas apgūst vairāk figūras, iznesīgu stilu jeb manieri un pretendē uz hobija klases dejotājiem, kuri varētu piedalīties kādā priekšnesumā vai pat sacensībās. Protams deju kursu pirmajās nodarbībās sāk ar pašiem pamatiem, veidojot labu stāju, apgūstot mūzikas pamatritmu un vienkāršākos soļus. Šāda deju pamatu apgūšana nevienam nesagādā grūtības, ja vien ir motivācija tam veltīt savu laiku – vismaz vienu stundu nedēļā. Ir vērts pamēģināt!

Deja kā veselīgs dzīvesveids

Daudzi pētījumi apstiprina, ka dejošana daudzējādi sekmē cilvēka veselību. Dejas palīdz samazināt stresu, kļūt enerģiskākam un spēcīgākam, uzlabo muskuļu tonusu un koordināciju. Viens no deju veidiem ir sarīkojumu deju kursi. Tās ir dažādas pāru dejas kā piemēram, lēnais valsis, salsa, spāņu tango, kubiešu rumba, amerikāņu džaivs.

Sievietēm patīk dejojoši vīrieši

Mēģināsim atbildēt uz jautājumu, vai deju kursi padara vīrieti pievilcīgāku no sieviešu redzes viedokļa? Pirmkārt jau tas vien, ka vīriešu deju kursos ir mazāk, padara dejojošu vīrieti pievilcīgāku katras sievietes acīs, kas labi dejo vai grib iemācīties to darīt. Otrkārt, sievietēm patīk pārliecinoši vīrieši. Deju kursos no vīrieša tiek prasīts, lai viņš pārliecinoši kontrolētu situāciju uz deju laukuma. Vīrieša tiešais pienākums ir vadīt sievieti dejā tā, lai viņa varētu izskatīties vienkārši fantastiski. Tāpēc vīrietis, kas māk vadīt sievieti dejā, tiešām ir pievilcīgs. Ja izlemsiet dejot ballēs vai apgūt hobija klases deju stilu, gribētu visus iedrošināt atnākt uz deju zāli un vienkārši sākt. Cienījamie vīrieši, šis ir iedrošinājums doties uz deju kursiem – katrs liels ceļojums sākas ar pirmo soli.

Grupa 1:
no 12. septembra trešdienās 18.30-19.30
Valdemāra iela 163, Rīga

Grupa 2:
no 18. septembra otrdienās 20.00-21.00
Kalpaka bulvāris 8, Rīga

Grupa 3:
no 25. septembra ceturtdienās 19.00-20.00
Kalpaka bulvāris 8, Rīga

Dalības maksa:
40 € par 8 nodarbībām no cilvēka