Mācību video

Fokstrots ballei – klasiska pāru deja

Fokstrots ballei – pamatsoļi un figūras iesācējiem

Šajā video Tev ar savu deju partneri ir iespēja iemācīties balles fokstrotu. Sāksim ar pamatsoļiem – ceturtdaļgriezienu pa labi un ceturtdaļgriezienu pa kreisi. Tad apgūsim figūras – labo pivota griezienu, promenādi un promenādi ar sievietes zemrokas griezienu.

 

Ceturtdaļgrieziens pa labi
Vīrietis sāk ar kreiso kāju un dejo: uz priekšu, uz priekšu, sānis un klāt. Sieviete sāk dejot ar labo kāju: atpakaļ, atpakaļ, sānis un klāt. Grieziens notiek divu pēdējo soļu laikā un mēs pagriežamies vienu ceturtdaļgriezienu pa labi jeb 90 grādus pulksteņa rādītāja kustības virzienā.

 

Ceturtdaļgrieziens pa kreisi
Vīrietis sāk ar kreiso kāju un dejo: atpakaļ, atpakaļ, sānis un klāt. Sieviete sāk dejot ar labo kāju: uz priekšu, uz priekšu, sānis un klāt. Grieziens notiek divu pēdējo soļu laikā un pāris griežas vienu ceturtdaļgriezienu pa kreisi jeb 90 grādus pretēji pulksteņa rādītāja kustības virzienam. Fokstrots ir labs piemērs pāru dejai, kas zig-zag veidā virzās apkārt zālei pa dejas ceļu.

 

Fokstrots – tas ir prieks pavadīt laiku kopā

Meklē interesantu laika pavadīšanas veidu kopā ar savu partneri? Gribi patīkamu pieredzi, kas varētu turpināties un dot jums prieku arī turpmāk? Deju kursi pāriem deju centrā Forte ir brīnišķīgs veids kā labi pavadīt laiku kopā ar savu partneri, vienlaicīgi apgūstot dejošanas prasmi kas dos jums kopīgu prieku ilgus gadus.

Iemācies kustēties kopā un harmoniski
Deju kursi pāriem sākas ar iesācēju līmeņa grupu un būs jums piemēroti gan fiziskās slodzes un pieredzes ziņā. Jūs ar savu partneri apgūsiet soļus, pēdu darbību, labu stāju un līdzsvaru. Mēs iemācīsim jūs eleganti virzīties pa deju zāli, tā lai apdejotu apkārt citiem pāriem un nesajauktu savus deju soļus.

Veido savas attiecības parī
Nejūties droši lai sāktu dejot ballēs un pasākumos? Deju kursi pāriem ir lielisks veids kā uzsākt dejot kopā. Attīsti un uzlabo savstarpējo saprašanos, iemācies dejot kopā un nevairies no dejošanas ballītēs un pasākumos.

Izcelies uz deju laukuma
Iemācies dejot mūzikas ritmā harmoniski kustoties kopā. Agūsti vadīšanu un sekošanu dejas laikā.

Deju kursi pāriem – fokstrots, valsis, salsa, tango un džaivs
Fokstrots ir labs veids kā dejot ballītēs, jo 4/4 takstsmēra mūzika ir ļoti populāra. Tomēr parsti deju kursi pāriem deju centrā Forte sākās ar lēno valsi, tad apgūstam salsu, džaivu un tango. Un tad ir pienācis laiks Fokstrotam. 

 

Piesakies deju kursiem

Jauna deju kursu grupa pieaugušajiem:
pievienojies grupai otrdienās 20.00-21.00
Kalpaka bulvāris 8, Rīgā

Jauna deju kursu grupa pieaugušajiem:
no 10. oktobra trešdienās 18.30-19.30
Skanstes iela 43, Rīgā

Dalības maksa:
40 € par 8 nodarbībām no cilvēka

Ja gadījumā pēc pirmās nodarbības izlemsiet, ka grupa nav Jums piemērota un neturpināsiet, tad nekas nav jāmaksā.

Ir jautājumi?
Jebkādu neskaidrību, ieteikumu vai jautājumu gadījumā sazinieties ar mums šeit.

Seko mums sociālajos tīklos
Facebook
Youtube
Twitter
Instagram

Did you like this? Share it!